Szybki skup nieruchomości za gotówkę

nieruchomosci-za-gotowke

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość, ale nie do końca orientujesz się w prawnej terminologii?
Nie masz pewności, czy procedura jest legalna i zastanawiasz się, czy możesz zostać oszukany?
Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami na ten temat.

Szybki skup nieruchomości – jak to działa?

Właściciele nieruchomości są czasem zmuszeni do jej szybkiej sprzedaży. Z uwagi na różny stan w jakim dana nieruchomość się znajduje, znalezienie odpowiedniego kupca może być problematyczne. Największym powodzeniem na rynku cieszą się mieszkania nowe i zadbane. Te w gorszym stanie czekają na zmianę właściciela miesiącami. Do tego dochodzą kwestie prawne, np. związane z wpisami do księgi wieczystej. Sprzedaż nieruchomości obciążonej hipoteką często jest bardzo trudna. W takiej sytuacji najlepiej jest skorzystać z oferty skupu nieruchomości naszej firmy. Korzyścią takiego rozwiązania jest błyskawiczna realizacja i szybka wypłata gotówki. Do finalizacji transakcji może dojść nawet w 24 godziny.

Nasza oferta:

Skup nieruchomości za gotówkę – kto może skorzystać z oferty?

Powodów do szybkiej sprzedaży jest wiele. Skorzystanie z naszej oferty jest najlepszym rozwiązaniem, kiedy nieruchomość jest zaniedbana, zadłużona lub obciążona hipoteką, ma nieuregulowaną sytuację prawną, jest częścią niewygodnego spadku. Może właściciel nieruchomości wyjeżdża za granicę i chce się pozbyć mieszkania?  Może się do nas zgłosić każdy, kto w danym momencie musi pilnie sprzedać swoją nieruchomość lub potrzebuje gotówki. Gwarantujemy bezpłatną wycenę i uczciwą transakcję. Pomagamy również w załatwianiu formalności.

Jak wygląda proces skupu mieszkania za gotówkę?

Wiemy, jak ważny jest Twój czas, staramy się więc działać jak najszybciej i z korzyścią dla Klienta. Nieustannie analizujemy rynek i dbamy o prawidłową wycenę nieruchomości.
Pierwszy krok do sfinalizowania transakcji, to kontakt z nami za pośrednictwem formularza lub telefonicznie. Podczas rozmowy umawiamy dogodny i możliwie jak najszybszy termin wizyty naszego specjalisty. Oględziny pozwalają na rzetelniejszą wycenę nieruchomości. Ostatnim etapem jest zebranie i podpisanie właściwych dokumentów, a następnie przekazanie gotówki.
Nad prawidłowym przebiegiem transakcji czuwa notariusz.
Zebranie wszystkich dokumentów przed wizytą naszego doradcy przyspieszy transakcję.
Jeżeli ilość informacji Cię przytłacza, nie martw się.
Pomożemy Ci w skompletowaniu wszystkich potrzebnych dokumentów. 

Skup nieruchomości za gotówkę – czy to bezpieczne?

Fakt, że w ciągu 24 godzin ktoś może przyjechać do nieruchomości i wręczyć nam gotówkę, budzi czasem wątpliwości. Właściciel nieruchomości zadaje sobie pytanie, czy to aby na pewno bezpieczne i uczciwe działanie? Na jakiej podstawie można stwierdzić, że transakcja jest uczciwa? 
Kupowanie nieruchomości za gotówkę to powszechna i legalna praktyka. Trzeba jednak mieć na uwadze to, że za swoją nieruchomość zapewne nie dostaniemy 100% jej wartości. Skup nieruchomości finalizowany jest w obecności notariusza, który jako osoba zaufania publicznego dba o prawidłowy przebieg transakcji.

Cała procedura jest zgodna z prawem.

Kupujemy mieszkania, grunty, działki i inne nieruchomości w miastach takich jak: Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Szczecin, Kraków, Łódź, Wrocław, Gdynia, Częstochowa, Białystok, Poznań, Tychy, Gliwice, Sosnowiec, Opole, Warszawa, Kielce, Gliwice, Zabrze, Toruń, Olsztyn, Rybnik, Chorzów, Bytom, Tarnów, Zielona Góra, Wałbrzych.

Jeżeli jednak jesteś z innego miasta i masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami.
Z chęcią udzielimy Ci wszelkich odpowiedzi.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top